вул.Космодем'янської 3-А
тел.(06143)4-16-72
е-mail:school1voln@ukr.net

Главная | Регистрация | Вход |RSS Вівторок, 12.12.2017, 03:45 Приветствую Вас Гість 
Пошук
Архив записей
Архив записей
Меню сайта
Календарь
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
МОЇ ЗНАННЯ
  • Інформаційно-освітня мережа "Мої знання"
  • Мини-чат
    Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

    Медалісти школи

    Відмінники школи
     

    1954 рік

    Солоділов Юрій Гнатович - срібна медаль

    1955 рік

    Бессараб Людмила Михайлівна - срібна медаль

    Кудін Валерій Юхимович - золота медаль

    Фоменко Володимир Маркович - срібна медаль

    Стеценко Віктор Миколайович - срібна медаль

    1956 рік

    Кушніренко Бела Федорівна - золота медаль

    Свинаренко Ніна Іванівна - золота медаль

    Красноносенко Ася Миколаївна - золота медаль

    Явтушенко Микола Григорович - золота медаль

    Бондаренко Світлана Василівна - срібна медаль

    Кот Лариса Марківна - срібна медаль

    Даниленко Світлана Григорівна - срібна медаль

    Усатов Юрій Григорович - срібна медаль

    1957 рік

    Кудіна Вікторія Юхимівна – золота медаль

    Бажула Євген Кирилович - срібна медаль

    1958 рік

    Пархоменко Володимир Ілліч - золота медаль

    1960 рік

    Нестеренко Валентина Кирилівна - золота медаль

    Странішевська Валентина Іванівна - золота медаль

    1963 рік

    Федосєєва Лариса Василівна - золота медаль

    1964 рік

    Шматко Валентина Федорівна - срібна медаль

    Шматко Світлана Костянтинівна - срібна медаль

    1973 рік

    Борисенко Лариса Андріївна

    Леонов Юрій Володимирович

    Семеренко Руслан Леонідович

    Трушенко Ольга Володимирівна

    1974 рік

    Амеліна Ірина Володимирівна

    Кот Галина Григорівна

    Родіна Лілія Олексіївна

    Антонова Наталія Дмитрівна

    Забашта Любов Миколаївна

    1975 рік

    Ляпіна Олена Петрівна

    1976 рік

    Терлицька Олена Володимирівна

    1990 рік

    Воліченко Юрій Вікторович - золота медаль

    1991 рік

    Федорченко Галина Миколаївна - срібна медаль

    1993 рік

    Крамаренко Дмитро Валерійович - золота медаль

    1995 рік

    Неліпа Євген Сергійович - золота медаль

    1996 рік

    Макаренко тетяна Володимирівна - золота медаль

    Салякін Дмитро Олександрович - срібна медаль

    1997 рік

    Бордюг Ігор Володимирович - золота медаль

    1998 рік

    Осовська Олена Олексіївна - срібна медаль

    2000 рік

    Резніченко Вікторія Євгенівна

    Вагеннік Ольга Миколаївна

    2001 рік

    Линник Віталій Григорович

    Сайко Сергій Олександрович

    2004 рік

    Нестеренко Яна Василівна - золота медаль

    Сіренко Юлія Анатоліївна - золота медаль

    Вітік Дмитро Леонідович - срібна медаль

    Горбатко Ірина Миколаївна - срібна медаль

    2005 рік

    Руденко Тетяна Вікторівна - золота медаль

    Шпак Марина Олександрівна - золота медаль

    Маршалок Катерина Іванівна - срібна медаль

    Цаприка Аліна Олександрівна - срібна медаль

    2006 рік

    Стешенко Альона Вікторівна - золота медаль

    Ясько Світлана Василівна - золота медаль

    Філіпенко Яна Ігорівна - золота медаль

    Ікім Максим Олександрович - срібна медаль

    2007 рік

    Щербак Андрій Михайлович - золота медаль

    Яковлев Денис Станіславович - золота медаль

    Малиш Олександр Валерійович - золота медаль

    Лук'янов Віталій Георгійович - срібна медаль

     

    2008 рік

    Голубьєв Степан Олександрович - золота медаль

    2009 рік

    Шкарупа Анастасія Сергіївна - золота медаль

    2011 рік

    Камєнова Оксана Пламенова - золота медаль

    Остяк Аліна Євгенівна - золота медаль

    2012 рік

    Антонова Діана Віталіївна - золота медаль

    2013 рік

    Буцький Владислав Вадимович - золота медаль

    Наша школа
    Інтернет ресурси
  • Міністерство освіти і науки України
  • Нормативно-правова база МОН
  • Запорізька обласна державна адміністрація
  • Обласне управління освіти і науки
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Вільнянський відділ освіти
  • ЗОІППО
  • ІСУО Інформаційна система управління освітою
  • Науково методичний центр
  • Регіональний науково-методичний центр інформатики та інформаційних технологій ЗОІППО
  • Wiki ciit.zp.ua (стара платформа)
  • ЗапоВікі (нова платформа)
  • Віртуальні РМО вчителів Вільнянського району
  • «КУРС:Школа»
  • «Тренінг "Цифрові технології"»
  • «Система Репозитарій»
  • ПРЕДМЕТНІ БЛОГИ
  • ВО Блог "Методичний ориєнтир" (Ганова Л.П.)
  • Блог вчителів інформатики
  • Блог вчителів фізики
  • Блог вчителів історії
  • Блог вчителів математики
  • Блог вчителів української мови
  • Блог вчителів трудового навчання
  • Блог вчителів біології
  • Блог вчителів музики
  • Блог вчителів образотворчого мистецтва
  • Блог вчителів фізкультури
  • ЦДЮТ
  • Блог вихователів ГПД
  • Конкурси
  • "Соняшник"
  • "Sunflower"
  • "Геліантус"
  • МОЇ ЗНАННЯ
  • Інформаційно-освітня мережа "Мої знання"
  • Відкритий світ
  • Відкритий світ
  • е-Уроки національного проекту
  • Разное
  • Официальный блог
  • Инструкции для uCoz
  • Архив записей
    Архив записей
    Наш опрос
    Оцените мой сайт
    Всього відповідей: 103
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2017