Главная | Регистрация | Вход |RSS Неділя, 22.10.2017, 16:27

Вільнянська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №1

Вільнянської районної ради

Запорізької області

сайт створено 07.05.2009
Пошук
Архив записей
Архив записей
Меню сайта
Календарь
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
МОЇ ЗНАННЯ
  • Інформаційно-освітня мережа "Мої знання"
  • Мини-чат
    Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

    Випуск та перевід учнів

    2015-2016 навчальний рік

    Рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 27.05.2016 :

    1. Перевести до 2-го класу:

    1. Багацького  Єгора

    2. Безкровну  Аміну

    3. Бохенка  Вадима

    4. Бродянську  Мілану

    5. Будняк Діану

    6. Вікуліну Дар'ю

    7. Вікуліну Марію

    8. Вовченко Альону

    9. Вольвача  Глєба

    10. Гришонкову  Каріну

    11. Дубовика  Дмитра

    12. Карась  Оксану

    13.  Кобець  Крістіну

    14. Крупську  Жанну

    15. Курносенко Ніколь

    16. Лаєвського  Євгенія

    17. Лозового  Максима

    18. Остапенка  Владислава

    19. Спиридонову Мелану

    20. Тананаєва  Кирила

    21. Товстонос  Ярославу

    22. Федорченка  Максима

    23. Шкребтан Анну

    24. Білокоз Кіру

    25. Білоног Вікторію

    26. Вишневського Данила

    27. Грюкова Миколу

    28. Корзова Максима

    29. Коханій Ігоря

    30. Кропивницьку Євангеліну

    31. Мокроусова Германа

    32. Остапчука Кирила

    33. Пушкарьова Дмитра

    34. Рибачук Єлизавету

    35. Рябчуна Миколу

    36. Савичева Богдана

    37. Скотаренко Маргариту

    38. Спицького Кирила

    Перевести до 3-го класу:

    1. Антонова Владислава

    2. Бабенко Анну

    3. Бондаренка Захара

    4. Будакова Максима

    5. Доновську Єлизавету

    6. Дяченка  Олексія

    7. Замлінну Анастасію

    8. Марченка Володимира

    9. Панічеву   Ілону

    10. Пирхова  Олександра

    11. Потапенка  Данііла

    12. Романюту  Софію

    13. Руденка  Тимура

    14. Сардака    Кіріла

    15. Табачного  Артура

    16. Танасієнко   Таїсію

    17. Черноморця Максима

    18. Черноусова Костянтина

    19. Чібісова  Павла

    20. Шеліверста  Назара

    Перевести до 4-го класу: 

    1. Антонову Анастасію

    2. Бабенко Тетяну

    3.Васюк Карину

    4. Вініченко Домініку

    5. Горбань Вероніку

    6. Гурову Ірину

    7. Доценка Дмитра

    8. Заболотнього Дмитра

    9. Замлінну Софію

    10. Зикову Єлизавету

    11. Клушину Наталку

    12. Малєєву Мар'яну

    13. Попереку Єлизавету

    14. Прядко Вероніку

    15. Савойського Вадима

    16. Скопець Маргариту

    17. Тимофеєву Олександру

    18. Толочко Єлизавету

    19. Яковлева Олександра

    20. Ярового Данила

     

    Перевести до 5-го класу:

    1. Ваврищук Валерію
    2. Вакуленка Сергія
    3. Ващук Ольгу
    4. Грабовецького Віталія
    5. Грюкову Надію
    6. Карпенко Євгенію
    7. Кобець Діану
    8. Котелевського Артема
    9. Кривегу Євгенія
    10. Крупського Дениса
    11. Кульбака Віктора
    12. Кульгову Ірину
    13. Мізіну Катерину
    14. Новікова Даніїла.
    15. Овсеп'ян Марію
    16. Пісоцьку Меланію
    17. Скибу Олексія
    18. Сурмачова Тимофія
    19. Тименка Владислава
    20. Тітову Вікторію
    21. Умарову Вікторію
    22. Федорченка Єгора
    23. Шепель Катерину
    24. Шпак Марію
    25. Ярмака Тимофія
    26. Яхнюка Віктора

    Перевести до 6-го класу:

    1.Анциферову Катерину

    2.Бабій Олену.

    3.Барабаша Антона.

    4.Виговського Дениса.

    5.Горобець Вікторію.

    6.Костишену Аліну.

    7.Максимова Івана.

    8.Малєєву Аліну.

    9.Пащенка Данила.

    10.Рудь Валерію.

    11.Рябчун Любов.

    12.Степаненка Дмитра.

    13.Ткаченка Івана

    Перевасти до 7-го класу:

    1. Білошапку Євгенія

    2. Воскобой Катерину

    3. Герасименка Сергія

    4. Калістратенко Єлизавету

    5. Кузнєцову Анастасію

    6. Лебединського Влада

    7. Лебединського Максима

    8. Маракуліна Євгенія

    9. Онищука Давида

    10. Плечуна Івана

    11. Скарбарчук Єлизавету

    12. Слісєву Владиславу

    13. Строкатова Андрія

    14. Терещук Вікторію

    15. Терещук Ольгу

    16. Фомінова Данила

    17. Чечеля Олега

    18. Чібісову Дарину

    19. Щербину Ростислава

    Переведено до 8 класу:

    1. Анциферову Діану

    2. Василенко Аліну

    3. Герасименко Дмитра

    4. Горюшко Андрія

    5. Гурову Маргариту

    6. Денисенко Сергія

    7. Заболотню Ксенію

    8. Іванову Анну

    9. Караруш Дарину

    10. Клушина Олександра

    11. Концур Діану

    12. Коханій Анастасію

    13. Лаврову Карину

    14. Панасюк Олександра

    15. Рябчуна Івана

    16. Савву Галину

    17. Сироту Діану

    18. Слісєва Якима

    19. Таратуніну Вікторію

    20. Ткаченка Ярослава

    21. Чижевську Анастасію

    22. Чудіну Катерину

    23. Ященко Аріну

    Перевести до 9 класу:

    1. Бродянську Діану

    2. Вольвач Карину

    3. Кульгову Олену

    4. Зубкова Сергія

    5. Левченка Сергія

    6. Макаренка Євгена

    7. Маковського Влада

    8. Малину Олексія

    9. Мирзаханяна Богдана

    10. Олійник Єлизавету

    11. Пилипенка Єгора

    12. Руденка Микиту

    13. Романюка Станіслава

    14. Савойського Євгена

    15. Слюсаренка Володимира

    16. Спицького Едуарда

    17. Цвяха Дениса

    18. Шепеля Віталія

    Перевести до 10 класу:

    1. Бродянського Гліба

    2. Ваврищук Ліну

    3. Василенко Альону

    4. Віцькова Данила

    5. Доценко Олександру

    6. Клушина Дмитра

    7. Козачка Олега

    8. Козьєву Вікторію

    9. Котюха Артема

    10. Лукомського Олександра

    11. Міщенка Андрія

    12. Нестеренка Миколу

    13. Орлову Олекандру

    14. Філь Катерину

    15. Чапляна Олега

    ​ Перевести до 11-го класу:

    1. Бея Едуарда

    2. Ігнатченко Ауріку

    3. Макаренко Анастасію

    4. Михайлюка Владислава

    5. Пашка Сергія

    6. Притику Максима

    7. Твердохліб Лілію

    8. Устинову Ірину

    9. Хівріча Євгенія

    10. Чілій Єлизавету

    11. Шаповалова Дениса

    12. Широбокову Владиславу

    13. Юдакова Артема

     

    2. Залишити на повторний курс: у 1 класі - Тихоновського Ігоря, у 3 класі - Ярмак Маргариту

     

    Наша школа
    Інтернет ресурси
  • Міністерство освіти і науки України
  • Нормативно-правова база МОН
  • Запорізька обласна державна адміністрація
  • Обласне управління освіти і науки
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
  • Вільнянський відділ освіти
  • ЗОІППО
  • ІСУО Інформаційна система управління освітою
  • Науково методичний центр
  • Регіональний науково-методичний центр інформатики та інформаційних технологій ЗОІППО
  • Wiki ciit.zp.ua (стара платформа)
  • ЗапоВікі (нова платформа)
  • Віртуальні РМО вчителів Вільнянського району
  • «КУРС:Школа»
  • «Тренінг "Цифрові технології"»
  • «Система Репозитарій»
  • ПРЕДМЕТНІ БЛОГИ
  • ВО Блог "Методичний ориєнтир" (Ганова Л.П.)
  • Блог вчителів інформатики
  • Блог вчителів фізики
  • Блог вчителів історії
  • Блог вчителів математики
  • Блог вчителів української мови
  • Блог вчителів трудового навчання
  • Блог вчителів біології
  • Блог вчителів музики
  • Блог вчителів образотворчого мистецтва
  • Блог вчителів фізкультури
  • ЦДЮТ
  • Блог вихователів ГПД
  • Конкурси
  • Соняшник
  • МОЇ ЗНАННЯ
  • Інформаційно-освітня мережа "Мої знання"
  • Конкурси
  • Соняшник
  • Відкритий світ
  • Відкритий світ
  • е-Уроки національного проекту
  • Разное
  • Официальный блог
  • Инструкции для uCoz
  • Архив записей
    Архив записей
    Наш опрос
    Оцените мой сайт
    Всього відповідей: 102
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2017